Design Photo

Design photo logo

Objevte náš příběh fotografování

Vítejte u nás

Vítejte na stránkách Design photo, kde se specializujeme na profesionální fotografii, zachycující nejkrásnější okamžiky Vašeho života. Naše zkušenosti sahají přes 20 let a zahrnují svatební fotografii, ateliérové snímky dětí a rodinné portréty.

 

Prohlédněte si naši práci v našich galeriích, kde naleznete vybrané fotografie z naší bohaté historie práce pro šťastné páry, rodiny a jednotlivce. Pokud Vás naše tvorba zaujme a chcete s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom zachytili krásu a jedinečnost každého okamžiku ve Vašem životě.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně a s maximální péčí. Snažím se o co nejpříjemnější a nejprofesionálnější spolupráci, aby se klient během focení cítil komfortně a uvolněně.

 

Věřím, že dobrá fotografie je ta, která vypráví příběh a vzbuzuje emoce. Proto se snažím o co nejpřirozenější snímky, které zachytí jedinečnou atmosféru daného okamžiku.

 

Máte zájem o mé služby? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím mé webové stránky nebo e-mailu. Ráda Vám zodpovím Vaše dotazy a domluvím s Vámi individuální nabídku.

zákazníků
0 +
let zkušeností
0 +
fotek
0 +